..:: 10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni

                   “Türklerin vatan sevgisiyle dolu olan göğüsleri düşmanların melun ihtiraslarına karşı daima demirden bir duvar gibi yükselecektir.”
   M. Kemal ATATÜRK

              Bolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumumuzda, kahraman ulusumuzun büyük önderi ve Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 78. yıldönümünü anmak için Kurum Öğretmeni ve Sosyal Çalışmacısı tarafından program düzenlenmiştir.
            Kurum Müdürleri, kurum personeli ve Ceza İnfaz Kurumu Jandarma Bölük Komutanlığı’ndan askeri personelin katıldığı program, saat 09:05’ te Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları ile şehitlerimiz ve kahramanlarımız için iki dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşımız okunarak başlamıştır.
            Anma Programı,  yaşamını milletine adayan, bir imparatorluğun küllerinden yepyeni ve güçlü bir devlet kuran eşsiz bir lider, mümtaz bir devlet adamı, büyük bir komutan ve dâhi olan Atatürk’ün vefatının 78. Yıldönümü münasebetiyle Kurum Öğretmenimizin günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından kurum personeli tarafından okunan şiirlerle sona ermiştir.

Bolu F Tipi Ceza İnfaz Kurumu Web Sitesi © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.